Meteen naar de inhoud
Home » Terugkijkend op 2020 - het jaar waarin de wereld veranderde

Terugkijkend op 2020 - het jaar waarin de wereld veranderde

Oh broer, 2020 was op zijn zachtst gezegd een behoorlijk jaar. Het begon als elk ander jaar met nieuwjaarsvieringen, grote feesten, legale familiebijeenkomsten (die drie maanden later op veel plaatsen als illegaal zouden worden beschouwd), lijsten met resoluties en hoop voor de toekomst. Maar in tegenstelling tot voorgaande jaren was 2020 van plan om de hele wereld een draaiende curveball te geven die de manier waarop bedrijven op wereldschaal opereren en hoe we de komende jaren zullen werken en leven zou veranderen.

Hoewel 2020 een beetje was alsof ik vastgebonden zat aan een emotionele achtbaan vol met alle ups en downs van een goede horror-komediefilm, zijn er enkele dingen over 2020 die inspirerend voor me zijn en die enorm zullen worden gemist. 

Hieronder zal ik de hoogte- en dieptepunten samenvatten die we individueel samen hebben ervaren, hoe 2020 voor ons was bij Vtiger, en enkele afhaalrestaurants om ons te helpen soepel over te gaan naar 2021.

Ontberingen

Voor velen stond de wereld volledig op zijn kop door groot verlies, angst en onzekerheid. We hebben dierbaren verloren. Velen verloren hun baan en doorstonden intense ontberingen. India zag bijvoorbeeld ongeveer een miljoen migranten lopen honderden kilometers om terug naar huis te gaan tijdens de lockdown.

Bedrijven werden vroeg in het jaar geconfronteerd met onvoorziene uitdagingen met de introductie van COVID-19, omdat velen gedwongen werden hun hele personeelsbestand bijna van de ene op de andere dag over te schakelen naar werken op afstand. Bedrijven waren ook druk bezig om ervoor te zorgen dat ze de juiste tools gebruikten en kregen om met hun nieuwe bedrijfsprocessen om te gaan, terwijl ze te maken hadden met de realiteit dat niemand wist hoe lang ze nodig zouden hebben om in deze nieuwe omgeving te blijven werken.

Ook medewerkers voelden de druk; het zorgde ervoor dat velen van ons probeerden productief te blijven terwijl we fragmentarische internetverbindingen gebruikten om deel te nemen aan vergaderingen (terwijl we op zijn minst een representatieve bovenkleding droegen), waarbij we werk en gezin tegelijk speelden en homeschooling / kinderopvang voor onze kinderen bood, allemaal zonder onze omringende muren.

Terwijl ik dit schrijf, zie ik mezelf en mijn vrouw, over 30 jaar, met onze kleinkinderen rond de open haard zitten en 'Het geweldige verhaal van 2020 - Het jaar waarin de wereld is veranderd' vertellen.

Voor ons bij Vtiger was 2020 ook gevuld met ons eerlijke deel van ups en downs. Net als veel bedrijven moesten we omschakelen naar een nieuwe manier van denken en werken. Begin maart, kort na onze lancering van Vtiger 8 en aan het begin van de pandemie, hadden we ons hele team de overgang naar thuiswerken. Hoewel dit enkele aanvankelijke uitdagingen opleverde, hebben we het geluk dat we de meeste tools hebben die we nodig hebben om de productiviteit op peil te houden en door te gaan met onze cloud-CRM.

Met name bracht 2020 de familie Vtiger veel verdriet met zich mee toen we onverwachts een dierbare collega en vriend verloren, Vijay Kumar. Vijay was pas 25 jaar oud toen hij stierf, en was een waar baken van licht voor iedereen om hem heen. Vijay was een inspiratie in zowel zijn professionele als persoonlijke leven, en navigeerde altijd met een grote glimlach op zijn gezicht door deze wereld. Hij was een gewaardeerd lid van ons Engineering-team en maakte integraal deel uit van de implementatie van Vtiger 9.

Lees voor meer informatie over Vijay deze herdenkingsblog geschreven door onze CEO, Sreenivas Kanumuru. 

Veerkracht, moed, offers en innovatie

Als je door je social media-feeds scrollt, zie je veel posts van mensen die klaar zijn om afscheid te nemen van 2020, in de hoop nooit meer aan dit jaar terug te denken. Hoewel ik volledig begrijp waar sommige mensen vandaan komen, hebben we, terugkijkend, ook het afgelopen jaar veel positieve ervaringen opgedaan.

De tragedie, onzekerheid en verandering die deze pandemie ons opdrong, heeft er echt toe bijgedragen dat het goede in mensen naar boven komt. Het heeft ons geholpen om alle kleine dingen te waarderen die we als vanzelfsprekend beschouwden in onze drukke, altijd onderweg, nooit terugkijkende levens vóór Covid. We hebben geleerd dat wij mensen buitengewoon flexibel zijn en werkelijk alles kunnen doorstaan ​​met de juiste mentaliteit en middelen. Hier is een voorbeeld - van luchtvaartpersoneel tot heiligdommeisjes.

Mijn schoonmoeder, Mary Jane, verwoordde het het beste door te zeggen: “Alle technologie heeft me emotioneel echt geholpen door deze tijden heen door me in staat te stellen contact te maken met mijn familie en vrienden. Om nog maar te zwijgen over de snelle, gemakkelijke toegang tot het voedsel, de medicijnen en de diensten die we nodig hebben. Zonder toegang tot een deel van de technologie waarvan ik vorig jaar niet eens wist dat die bestond, zou dit een veel moeilijkere, zo niet onmogelijke ervaring zijn geweest. "

Nieuwe en bestaande technologieën, met name cloudtechnologie, zijn voor ons de belangrijkste ingrediënten geweest om een ​​normaal niveau te behouden en tegelijkertijd met elkaar verbonden te blijven. Cloudtechnologie en -services hebben veel bedrijven geholpen om op schema te blijven en ingrijpende wijzigingen door te voeren in hun organisaties en bedrijfsprocessen. Dezelfde hulpmiddelen die al werden gebruikt en omarmd door grote organisaties, worden nu gebruikt door doktoren, leraren, gezinnen en meer om patiënten te helpen, kinderen op te voeden en geliefden te zien, ongeacht waar we deze storm hebben doorstaan.

Vtiger heeft ook een aantal positieve dingen uit 2020 gehad. Toen de wereld bijna krijsend tot stilstand kwam, hebben we deze tijd goed gebruikt om enkele functies in onze CRM opnieuw te ontwerpen en te herwerken. Dit culmineerde toen ons team met succes onze nieuwste versie van onze cloud-CRM, Vtiger 9, lanceerde. Omdat we over de juiste tools beschikten, konden we deze prestatie bereiken met 100% van onze medewerkers die op afstand werkten. In de afgelopen weken hebben we al onze Vtiger 8-gebruikers gemigreerd naar Vtiger 9 en zijn we ook begonnen met het migreren van onze Vtiger 7-klanten.

Met de lancering van Vtiger 9, hebben we ook enkele gloednieuwe functies toegevoegd, waaronder Eén weergave, nieuwe integraties, een gloednieuw intuïtieve gebruikersinterface en Rekening; onze nieuwe AI-gestuurde engine die historische gegevens en conversatieanalyse gebruikt om teams naar succes te leiden. We hebben ook geleerd hoe gelukkig we zijn dat we onze cloudservice aan organisaties over de hele wereld kunnen aanbieden terwijl we vanuit de veiligheid van onze huizen werken. Daarvoor zijn we allemaal bij Vtiger echt dankbaar. 

We begrepen ook de uitdagingen waarmee veel van onze klanten werden geconfronteerd en wilden helpen om wat verlichting te bieden. In maart begonnen we e-mails te ontvangen van enkele van onze klanten die verklaarden dat ze vanwege de pandemie en lockdowns niet in staat zouden zijn om voor hun Vtiger-abonnement te betalen. In dezelfde maand lanceerden we het Vtiger Business Assistance Relief-pakket om worstelende bedrijven te helpen met uitgestelde betalingen en factuurverlagingen.

Hoewel dit gebaar de problemen van onze klanten niet zou oplossen, wisten we dat het hen hielp ons product te blijven gebruiken om inkomsten te genereren.

Ons team was ook blij dat we dat konden doen help de Corona Warriors een handje door ze een tool aan te bieden om de dagelijkse activiteiten bij te houden.

Afhaalrestaurants vanaf 2020

Aan het eind van de dag verdient de mensheid een schouderklopje… of misschien twee. We zijn de uitdagingen en onzekerheden van 2020 met vastberadenheid en aanpassingsvermogen het hoofd geboden. We hebben wateren bevaren die nog niet in kaart waren gebracht en hebben individueel en gezamenlijk manieren gevonden om voorwaarts te gaan, te slagen en te overleven. We zijn gaan erkennen dat we zelfs zonder de technologie en tools allemaal met elkaar verbonden zijn en meer gemeen hebben met onze wereldwijde broeders en zusters dan we ooit hadden gedacht. We hebben ons gerealiseerd dat het goed is om af en toe te vertragen en de beperkte tijd die we hebben met onze dierbaren echt te omarmen en te koesteren. Als we het goede van het slechte kunnen overnemen en allemaal vasthouden aan de lessen geleerd in 2020kunnen we dat voortzetten om 2021 en daarna echt speciaal te maken.

Van ons allemaal bij Vtiger, Gelukkig nieuwjaar. We hopen dat jij en de jouwe een veilig, gezond en voorspoedig 2021 hebben.

Laat hieronder een reactie achter en vertel ons waar je dankbaar voor bent als je terugkijkt op het wilde jaar dat 2020 was.