Meteen naar de inhoud
Home » Tiger Tales - Maak kennis met Nitesh, onze senior analist en accountmanager

Tiger Tales - Maak kennis met Nitesh, onze senior analist en accountmanager

Welkom bij het derde hoofdstuk van Tiger Tales, onze blogserie die laat zien hoe onze medewerkers en klanten zijn overgestapt op fulltime thuiswerken en de tools die ze gebruiken om samen te werken en verbonden te blijven met hun collega's.

Bijna een jaar na de pandemie raken leiderschap, werknemers en teams over de hele wereld steeds meer gewend aan werken op afstand. Bedrijven hebben deze gedwongen verandering ook omarmd en genieten van de vele voordelen van het feit dat hele teams en kantoren vanuit huis werken. Minder overhead, meer werknemersgeluk en een enorme talentenpool om uit te kiezen, zijn slechts enkele van de redenen waarom de cultuur van werken op afstand een blijvertje is. Alleen al om deze redenen is het hebben van de juiste tools de sleutel om geen slag te missen in deze nieuwe, snelle, digitale wereld van thuiswerken waarin we leven en werken.

Dit hoofdstuk van Tiger Tales concentreert zich op Nitesh en hoe Vtiger's CRM hem heeft geholpen samen te werken en taken uit te voeren met zijn collega's zonder ooit een e-mail te sturen, te bellen of fysiek deel te nemen aan een vergadering.

Maak kennis met Nitesh

Nitesh Blog Foto


Nitesh werkt op afstand vanuit zijn huis (vergezeld van zijn vrouw en 1-jarige dochter) in de stad Madhepura, een klein boerendorp in Bihar, India. Hij werkt sinds 2012 voor Vtiger en is Sr. Analist en Account Manager voor veel zakelijke accounts. Nitesh werkt voornamelijk met het Support Team, maar draagt ​​ook bij aan en werkt samen met het Product Development team, Testing Development Team en het Operations Team.

De ervaring van Nitesh met de overgang naar fulltime thuiswerken

Nitesh heeft een positieve ervaring gehad met de overgang naar fulltime thuiswerken en beschrijft het proces als "heel gemakkelijk". Hij vervolgt: “Ik kan eigenlijk net zo gemakkelijk samenwerken met mijn collega's als toen ik op kantoor was met de tools in Vtiger. Hij gaat hier verder op in: “Toen ik op kantoor werkte, liep ik fysiek naar de bureaus van mijn collega's als ik een afspraak met hen wilde maken. Soms was het moeilijker om een ​​vergaderruimte af te sluiten als iedereen beschikbaar was om te vergaderen, en er werd veel tijd verspild aan het proberen om de daadwerkelijke vergadering te organiseren. Nu kan ik eenvoudig de gedeelde agenda van mijn collega's bekijken en een evenement maken, dat vervolgens automatisch een uitnodiging naar alle gewenste bezoekers stuurt. " Het afsluiten van vergaderingen met collega's en klanten verloopt naadloos met behulp van de pagina's Gedeelde agenda, evenementen en afspraken.

Nitesh's verhaal

Nitesh is een waardevolle aanwinst voor veel grote accounts die op hem vertrouwen om hen te helpen snelle beslissingen te nemen en waardevolle oplossingen te implementeren. Een tijdje geleden, toen de pandemie net begon, nam een ​​van de accounts van Nitesh contact op met Vtiger voor hulp bij een probleem waarmee ze werden geconfronteerd toen ze probeerden e-mailmarketingcampagnes te verzenden. Ze beschreven het probleem waarmee ze werden geconfronteerd als urgent tegenover een van onze ondersteuningsmedewerkers, die in eerste instantie de vraag van de klant behandelde. De ondersteuningsmedewerker kon zien dat Nitesh de accountmanager voor dit account was door het contactrecord voor deze klant te bekijken en kon dit probleem onmiddellijk escaleren naar Nitesh. Het enige probleem was dat dit allemaal plaatsvond toen Nitesh niet achter zijn computer zat.

Laten we eens kijken hoe dit probleem door ons team is afgehandeld en opgelost:

De ondersteuningsmedewerker die de oproep van de klant in eerste instantie heeft afgehandeld, heeft een Case (ondersteuningsticket) gemaakt waarin hij het probleem beschrijft waarmee de klant werd geconfronteerd in het beschrijvingsveld van de record. De agent gebruikte vervolgens het gedeelte Opmerkingen in het record om Nitesh te @mention, om hem te waarschuwen dat een van zijn accounts zijn onmiddellijke hulp nodig had. Hoewel Nitesh op dat moment niet achter zijn computer zat, ontving Nitesh een melding op de Vtiger Mobile-app en was hij meteen klaar om in actie te komen.

Nitesh beschrijft in zijn eigen woorden hoe de functies in Vtiger hem hielpen om een ​​vergadering met zijn account te organiseren om een ​​oplossing te vinden om het probleem bij de hand op te lossen:

De mobiele app van Vtiger helpt me altijd om verbonden te blijven met mijn team, omdat het me op de hoogte houdt en op de hoogte houdt van urgente problemen. Het stelt me ​​in staat om snel te handelen wanneer een van mijn accounts me nodig heeft. Nadat ik de melding van onze ondersteuningsmedewerker had ontvangen, heb ik onmiddellijk een taak voor mijn technische team gemaakt met behulp van de mobiele app, zodat ze de oorzaak van het probleem zonder vertraging konden beoordelen. We identificeerden dit snel als een technisch probleem van onze kant en wisten dat we een ontmoeting met de klant moesten plannen om een ​​oplossing op hun DNS-pagina toe te passen.
Ik geef altijd de voorkeur aan een vergadering, wat volgens mij een veel gemakkelijkere manier is om te communiceren in plaats van talloze e-mails te sturen. Ik moest verbinding maken met de klant op basis van hun tijdzone en beschikbaarheid, terwijl ik ook mijn teamlid binnenhaalde, die me hielp bij het oplossen van het probleem.
Omdat deze klant een van mijn accounts was, hadden ze toegang tot mijn Vtiger-afspraakpagina-link, waarmee ik mijn beschikbare tijdvakken voor een bepaalde periode kon delen. Door toegang te hebben tot mijn beschikbaarheid, konden ze een tijdslot plannen op basis van hun beschikbaarheid zonder mijn huidige schema te verstoren. Vtiger doet dit zo soepel dat het er rekening mee houdt of ik met verlof ben of tijdvakken blokkeert als ik al een andere vergadering heb geboekt. Dit voorkomt dubbele boekingen of overlappende evenementen.
Zodra de klant een tijdslot had geselecteerd en bevestigd, maakte Vtiger automatisch een evenement aan en stuurde me een waarschuwing dat er een nieuw evenement was gemaakt. Ik leerde mijn collega vervolgens binnen door hem toe te voegen als genodigde voor dit evenement, dat bij het accepteren van de uitnodiging ook zijn agenda blokkeerde. Dit alles gebeurde op mijn telefoon met behulp van de mobiele app terwijl ik niet bij mijn systeem was.
Ik kon samenwerken met mijn team en meteen de klant ontmoeten. Mijn collega en ik hebben dit probleem met versnelde efficiëntie opgelost, zonder de noodzaak om handmatig interne of externe e-mails te verzenden.
Dit is slechts een voorbeeld van hoe Vtiger me helpt tijd te besparen door repetitieve taken zoals het verzenden van e-mails of uitnodigingen aan klanten te verminderen terwijl ik probeer een tijd af te spreken. In plaats daarvan zou ik mijn tijd en energie kunnen besteden aan het vinden van de oplossing voor het eigenlijke probleem.

Hieronder heb ik enkele van de tools in Vtiger uitgesplitst die Nitesh en ons team hebben gebruikt.

Vtiger mobiele app

Screenshot_20210209-093651


Neem al uw CRM-gegevens mee en werk onderweg samen met de Vtiger Mobile-app. Beschikbaar voor iOS en Android, het is de perfecte tool om altijd en overal in contact te blijven met uw klanten en samen te werken met uw team. Hier zijn een paar manieren waarop de mobiele app van Vtiger u en uw team ten goede zal komen:

 • Ontvang real-time pushmeldingen over aankomende evenementen, taken en andere belangrijke zaken
 • Onderweg records openen, wijzigen en maken
 • Scan visitekaartjes
 • Voeg documenten bij
 • Bekijk de locatie van uw prospect met behulp van GPS-functies
 • Bekijk gebeurtenissen in realtime

Voor meer informatie over de Vtiger Mobile App, klik op hier.

Acties pagina

Screenshot_20210209-094554


De actiepagina van Vtiger fungeert als uw eigen persoonlijke assistent om u te helpen gefocust te blijven en bovenop uw werk te blijven. Op de pagina Acties kunt u het volgende doen:

 • Mijn acties - Bekijk snel achterstallige en aanstaande taken en evenementen op één scherm
 • @Mentions - Bekijk en reageer op interne opmerkingen en @vermeldingen voor een efficiënte samenwerking met uw team
 • updates - Ontvang meldingen over recente updates en blader door alle updates die in uw administratie zijn uitgevoerd
 • Engagements - Zie hoe uw klanten omgaan met uw e-mails door de geopende, antwoorden, downloads en opnieuw gedeelde inhoud van de door u verzonden inhoud te bekijken
 • Configureer waarschuwingsregels - Bepaal waarover u op de hoogte wilt worden gehouden en hoe u waarschuwingen wilt ontvangen. Blijf op de hoogte van uw werk en ontvang meldingen over wat voor u het belangrijkst is

Lees dit voor meer informatie over de pagina Acties blog.

Afspraakpagina's

Afspraak PaginaMobiel 1


Vermijd het gedoe van het plannen van vergaderingen door heen en weer e-mails te sturen tussen collega's, klanten en prospects. Sta iedereen met een Afsprakenpagina-link toe om afspraken te plannen door de open beschikbaarheid van uw gebruikers te bekijken. In Vtiger zijn er drie soorten afspraakpagina's:

 • Ontmoet mij - Laat uw klanten een afspraak plannen met een specifieke gebruiker
 • Automatisch toegewezen - Vtiger plant automatisch een afspraak met een beschikbare gebruiker op basis van hun kantooruren
 • Groepsevenement - Hiermee kunnen meerdere potentiële klanten of klanten zich registreren voor een aankomend evenement, zoals webinars en workshops

Voor meer informatie over Afspraakpagina's klikt u op hier.

Heb je vragen? Stel ze hier.

Screenshot_20210209-095434


Opmerkingen zijn de schriftelijke mededelingen die op records in Vtiger zijn geplaatst. Deze functie wordt intern bij Vtiger sterk vertrouwd en elimineert vrijwel de noodzaak om interne e-mails naar uw collega's te sturen. Enkele van de onmiddellijke voordelen van het gebruik van opmerkingen zijn:

 • Opmerkingen die aan een record zijn toegevoegd, kunnen worden bekeken en beantwoord door interne gebruikers voor snelle samenwerking en communicatie.
 • Zodra een gebruiker is @vermeld bij een opmerking, ontvangt de gebruiker een melding in het CRM en een e-mail met de geplaatste opmerking.
 • Geposte opmerkingen kunnen ook worden bekeken en beantwoord door klanten vanuit het klantenportaal, indien ingeschakeld.

Klik op voor meer informatie over opmerkingen hier.

Probeer Vtiger vandaag nog
Hoewel thuiswerken veel voordelen heeft, zijn de uitdagingen waarmee u wordt geconfronteerd bij het communiceren en samenwerken met uw teams en collega's reëel. Voor meer informatie over hoe Vtiger u en uw bedrijf kan helpen deze uitdagingen te overwinnen of om u aan te melden voor een gratis proefperiode van 15 dagen, klikt u op hier

 

Gemengde prijsopties
Vtiger biedt uw organisatie de flexibiliteit om licenties met gemengde prijzen te gebruiken bij het toevoegen van gebruikers, zodat uw bedrijf alleen betaalt voor de toegang die uw gebruikers nodig hebben. Kies uit drie verschillende licentietypen die in prijs variëren, waaronder:   

 • Standaard gebruiker- Interne gebruiker die toegang heeft tot alle modules (verkoop + marketing + ondersteuning) die zijn opgenomen in de Vtiger-editie.
 • Single-App gebruiker- Interne gebruiker die toegang heeft tot een van de apps / modules (verkoop / marketing / ondersteuning) in de Vtiger-editie.
 • Licht Agent- Interne gebruiker die toegang heeft tot alle Essentials-modules en Cases.

Klik voor meer informatie over onze gemengde prijsopties op hier.